Telefon: +90 212 853 53 82

Email:info@diaegitim.com

Öğrenci KoçluğuÖğrenci koçluğu; öğrencilerin bireysel gelişimini ve akademik başarısını takip etmenin yanı sıra sınavlara hazırlık sürecinde bireyi ve aileyi desteklemeyi hedeflemektedir. DIA Eğitim olarak geliştirdiğimiz öğrenci koçluğu projemiz ile öğrencinin hayatını bir bütün olarak ele almakta ve sadece dersleri değil gelişim süreçlerini ve sosyal becerilerini geliştirecek bir süreç kurgulamaktayız.

Yabancı Dil Eğitimi

Yabancı dil eğitimi her geçen gün önemi artmakta ve artık bir yabancı dillin bile bazı durumlarda yeterli olmamaktadır. Günümüzde pek çok birey yabancı dil öğrenmek için uzun zamanlar ve ciddi boyutlarda paralar harcamaktadır. R&M Danışmanlık olarak 25 yıllık eğitim tecrübemiz ve deneyimli eğitimci kadromuz ile sizlere yabancı dil öğrenimi konusunda profesyonnel olarka yardım sunmaktayız.Kayıt Formu
Online Eğitimler

Birçok firma çalışanlarının yetkinlik ve yeterliliklerini artırmayı amaçlamaktadır. Bunlar için aylık veya dönemlik olarak eğitimler planlamakta kurum içi veya dışı eğitimler alınmaktadır. Bu durum mesai günleri yapıldığı ve hazırlıkları ile birlikte birkaç saat sürdüğü için firmalara zaman, yer ve ücret kaybına neden olmaktadır. Ayrıca çalışan kişilerin sayısına bağlı olarak bu masraflar artabilmektedir. Bu durumun önüne geçmek ve hem zamandan, hem yerden hem de ücretten tasarruf edebilmenin en kolay yolu online eğitimlerdir.

R&M Danışmanlık merkezi olarak gerek bireysel gerek firma bazlı olarak aşağıdaki sertifikalı eğitimlerimizi tek bir tıkla alabilir kendinize ve çalışanlarınıza değer kazandırabilirsiniz. Online eğitimlerimiz sayesinde kurumsal eğitimleriniz için bir yer ayırmanıza gerek kalmayacak, çalışanlarınız mesai dışında istedikleri herhangi bir ortamda eğitimleri rahatlıkla alabilecek ve çok daha düşük fiyatlarla sertifikalı eğitimleri almış olacaksınız.

Online Eğitimlerimizin listesine ve fiyatlarına ulaşmak için bizlerle iletişime geçin. İletişim Bilgilerimiz için tıklayınız…

 


İletişim Bilgileri

Telefon:+90 212 853 53 82
Email: info@diaegitim.com

Gökevler Mah. 2312. Sk. No:16 C Blok Ofis No: 103 Pk:34517 Beylikdüzü/İstanbul

©2016 DIA Eğitim bir R&M Danışmanlık markasıdır.