Telefon: +90 212 853 53 82

Email:info@diaegitim.com

DERS TAKVİYESİ

Ders Takviyesi; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviyedir.

Ders takviyesi; zayıf öğrencinin alması gerektiği düşüncesi son derece yanlıştır. Orta veya iyi derecede öğrenciler de çoğu zaman aldıkları birebir takviyeler ile açıklarını daha hızlı kapatabilmekte ve daha az sürede çok daha verimli ders çalışma temposu yakalayabilmektedir. Özellikle birebir takviyelerde öğretmen, öğrenci ile daha etkin empati kurabilmekte ve öğrencileye yönelik hangi tür çalışma metodunun uygulanması gerektiğini çok daha net görmekte ve etkin çalışma yöntemleri sayesinde öğrencinin verimliliği artabilmektedir. Bunun yanı sıra tekrarı gerekli olmayan ve öğrencinin bildiği konuları hızlı geçilip, öğrencinin veya öğretmenin sorun tespit ettiği noktalara yoğunlaşılabilinmektedir.

DIA Eğitim olarak sizlerden gelen talepler doğrultusunda sizlerin istediği zaman dilimlerinde uzman eğitimci kadromuz ile sizlere Matematikten Biyolojiye, İngilizceden Almancaya ihtiyaçınız olan tüm alanlarda birebir ve grup eğitimi verebilmeteyiz. Eğitimleri sizler için hazırladığımız ofisimizde alabileceğiniz gibi sizlerin istediği farklı bir ortamda da eğitimler planlanabilmektedir.

Ders takviyesi ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bizlerle iletişime geçmek ve bizimle düşüncelerinizi paylaşmak için tıklayınız…

İletişim Bilgileri

Telefon:+90 212 853 53 82
Email: info@diaegitim.com

Gökevler Mah. 2312. Sk. No:16 C Blok Ofis No: 103 Pk:34517 Beylikdüzü/İstanbul

©2016 DIA Eğitim bir R&M Danışmanlık markasıdır.