Telefon: +90 212 853 53 82

Email:info@diaegitim.com

Ders Takviyesi; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviyedir.

Daha fazlası..

Öğrenci koçluğu; öğrencilerin bireysel gelişimini ve akademik başarısını takip etmenin yanı sıra sınavlara hazırlık sürecinde bireyi ve aileyi desteklemeyi hedeflemektedir.


Daha fazlası

Meslek ve Kariyer Danışmanlığı

Meslek ve Kariyer danışmanlığı en genel anlamıyla bireylerin mesleklere, kariyerlere, kariyer rollerine ve sorumluluklarına , kariyer kararları verme ve planlama, serbest zaman aktiviteleri planlama, kariyer yolları ve diğer kariyer gelişim aktiviteleri gibi onların kariyerleri ile ilgili çatışma ve sorunlara yönelik bireysel ve gruplarla sürdürülen danışma sürecidir.


 

Daha fazlası

Online Eğitimler

Günümüzde hayatımızın vazgeçilmesi internet pek çok alanda gelişime ön ayak olmakta. Artık insanlar kapalı bir alanda eğitim almaktansa internetlerinin olduğu her an eğitimlere ulaşmayı tercih etmektedir.

 

Daha Fazlası

Yabancı Dil Eğitimleri

Yabancı dil eğitimi her geçen gün önemi artmakta ve artık bir yabancı dillin bile bazı durumlarda yeterli olmamaktadır. Günümüzde pek çok birey yabancı dil öğrenmek için uzun zamanlar ve ciddi boyutlarda paralar harcamaktadır. R&M Danışmanlık olarak 25 yıllık eğitim tecrübemiz ve deneyimli eğitimci kadromuz ile sizlere yabancı dil öğrenimi konusunda profesyonnel olarka yardım sunmaktayız.

 

Daha Fazlası

İletişim Bilgileri

Telefon:+90 212 853 53 82
Email: info@diaegitim.com

Gökevler Mah. 2312. Sk. No:16 C Blok Ofis No: 103 Pk:34517 Beylikdüzü/İstanbul

©2016 DIA Eğitim bir R&M Danışmanlık markasıdır.