Telefon: +90 212 853 53 82

Email:info@diaegitim.com

YABANCI DİL EĞİTİMLERİ

Yabancı dil eğitimi her geçen gün önemi artmakta ve artık bir yabancı dillin bile bazı durumlarda yeterli olmamaktadır. Günümüzde pek çok birey yabancı dil öğrenmek için uzun zamanlar ve ciddi boyutlarda paralar harcamaktadır. R&M Danışmanlık olarak 25 yıllık eğitim tecrübemiz ve deneyimli eğitimci kadromuz ile sizlere yabancı dil öğrenimi konusunda profesyonnel olarka yardım sunmaktayız. Bunun için geliştirdiğimiz eğitim sistemi şu başlıklardan oluşmaktadır;

  1. Yabancı dil eğitiminde sizlerin talep ettiği eğitimler için öncelikle seviye belirleme sınavı yapılacak ve bulunduğuz seviye tespit edilecektir.
  2. Bu tespit doğrultusunda eğitim alacak bireyler ve/veya velileri ile yapılacak görüşmeler sonucunda bireye özgü eğitim programları tasarlanacaktır.
  3. Bu programlar eğitim gün ve saatleri, eğitim dokümanları, eğitim mekanı gibi başlıklar belirlenecek ve bireylerin hedefleri doğrultusunda eğitimler planlanacaktır.

Yapılacak eğitimlerde sizlerin önceliği olan sınavlara hazırlık gibi durumlar göz önünde bulundurularak eğitim programları hazırlanacaktır. Sizlerden gelecek talepler doğrultusunda Native Teacher’lar ile de eğitimler düzenlenebilmektedir.

Yabancı Dil eğitimlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bizlerle iletişime geçmek ve bizimle düşüncelerinizi paylaşmak için tıklayınız…

İletişim Bilgileri

Telefon:+90 212 853 53 82
Email: info@diaegitim.com

Gökevler Mah. 2312. Sk. No:16 C Blok Ofis No: 103 Pk:34517 Beylikdüzü/İstanbul

©2016 DIA Eğitim bir R&M Danışmanlık markasıdır.